Slide 1

بر اساس گزارشات و تحقیقات رسمی و غیررسمی بیش از هزاران نوعروس نیازمند در کشور مشکل مالی قادر به تأمین جهیزیه کامل یا مواردی از آن که شامل ضروری‌ترین و حداقلی‌ترین کالاهای مورد نیاز برای شروع زندگی مشترک است، نمی‌باشند و مانعی بزرگ بر سر راه آنان برای شروع زندگی مشترک‌شان تبدیل شده ،بنیاد بین المللی آبشارعاطفه ها به عنوان بزرگترین شبکه مردمی خیریه کشور به دنبال جلب مشارکت عموم مردم برای حمایت در تأمین جهیزیه این نوعروسان می باشد تا بتوانیم با مشکارکت همدیگر راهی خانه بختشان کنیم

1) چرا باید در این کار خداپسندانه مشارکت کنیم؟
Slide 1

این طرح ویژه کمک به زوج‌های جوان بی بضاعتی است که به دلیل مشکلات مالی و عدم وجود وسایل اولیه زندگی، سد راه شروع زندگی مشترک‌شان شده است.
همه اقلام اهدایی به زوجین از تولید کنندگان کالای ایرانی تهیه و فراهم شده است که توسط شبکه بزرگ خیرین آبشار عطافه ها تامین گردیده است و به صورت کاملا آبرومندانه به خانواده تحویل میگردد
اولویت در طرح اهدا جهیزیه به فرزندان خانواده های تحت حمایت خیریه تعلق دارد اما این طرح به صورت متفرقه یا معرفی نیازمند توسط عموم یا نهادها و سازمان ها و تفاهم با ارگان ها نیز انجام می شود.

2) جهیزیه چگونه و به چه کسانی تعلق می گیرد
Slide 1

اقلام اهدایی در این طرح پس از بررسی کمیته های تحقیق و تائید نیازها و توان مالی خانواده ها به ایشان تعلق می گیرد و بعد از برگزاری مراسم مانور اهدا جهیزیه در سطح شهرها و مراسم ازدواج آسان زوجینی که درخواست حضور در این مراسم را دارند به خانواده تحویل میگردد.
به طور مثال اقلام اهدایی می تواند شامل یخچال ، اجاق گاز ، فرش ، ماشین لباسشویی ، سرویس پلاستیک ، سرویس قابلمه ، اتو و وسایل و موراد مهم مورد نیاز برای شروع زندگی زوجین باشد.

3) چه اقلام و مواردی در این طرح اهدا می گردد
Slide 1

در این سرزمین مهربانی مزدوجین جوان برای ساختن آشیانه خود در انتظار همراهی شما عزیزان می باشند تا با تأمین ساده ترین لوازم زندگی، گرما بخش کانون آنان باشیم. آیا حاضریید چراغ یک خانه ای را روشن کنید تا روشنائی آن باعث نورانیت دلهایمان و شادی بخش محفل زندگیشان قرار گیرد. ازدواج آسان با سبک زندگی ساده با الگوگیری از سیره نبوی نیازمند به حمایت شما عزیزان نیکوکار است تا بتواند چتر گسترده خود را در عزیمت جوانان به خانه بخت این مرز و بوم پهن کند و دستگیری حضرتعالی سایه ای بر سر فرزندان سرزمینمان خواهد بود که آینده سازان این جامعه هستند تا فردای دیگر خود آموخته این احسان بزرگ خواهند شد و در آینده آنان دست دیگران را خواهند گرفت.

4) چگونه می توانیم در این طرح مشارکت و کمک کنیم؟
Slide 1
از طریق شماره حساب یا
مراجعه به شعب خیریه
از طریق نشان پرداخت
اپلیکیشن آپ
از طریق درگاه پرداخت
آنلاین سایت
از طریق شماره گیری
2310#*780*
شما می توانید از طرق مختلفی در این طرح مشارکت کنید
آمار جهیزیه در کشور
0هزار جهیزیه
هزینه های طرح جهیزیه
0میلیارد ریال
جلسات مشاوره زوجین
0جلسه مشاوره
تعداد حامی طرح
+0نیکوکار
آمار آبشارعاطفه ها در حوزه اهدا جهیزیه و ازدواج آسان زوجین جوان نیازمند