رزمایش مومنانه با توزیع 3000 بسته معیشتی توسط بنیاد آبشار عاطفه‌های ناحیه5 مشهد

 

0_20210418-09Aprth_1

 

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی خیریه آبشارعاطفه‌ها:
3000 بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان بین نیازمندان حاشیه شهر مشهد توزیع می شود.
محمد جواد فولاد گفت: به همت شعب بنیاد بین‌المللی آبشار عاطفه‌های ناحیه 5 مشهدمقدس، 3000 بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان بین نیازمندان حاشیه شهر مشهد توزیع می شود.
همزمان با ماه مبارک رمضان، رزمایشی مومنانه با توزیع 3000 بسته معیشتی به همت بنیاد بین‌المللی آبشار عاطفه‌های ناحیه 5 مشهد، امروز در دفتر مرکزی بنیاد برگزار شد.
محمدجواد فولاد در حاشیه این رزمایش گفت: هدف بنیاد این است که در ماه مبارک امسال در 5 مرحله رزمایش، بسته‌های معیشتی را به خانواده‌های نیازمند تحت پوشش این مرکز ارسال کند.
وی افزود: اهدا این بسته‌ها در قالب رزمایش صورت گرفته تا جلب اعتمادی برای خیرینی باشد که به ما کمک کردند و ماحصل هدایای خود را مشاهده کنند که قشر نیازمند از آن بهره مند می شوند.

photo_2021-04-19_00-26-58
فولاد افزود: این حرکت ترویج امر خیر است تا کسانی‌که دوست دارند در این حرکت شریک شوند، حضور پیدا کنند. به علت ایجاد ترافیک، امکان حضور تمام بسته‌ها در رزمایش نبود و به صورت نمادین چند ماشین حضور داشتند.
مدیر عامل بنیاد بین‌المللی آبشار عاطفه‌ها بیان کرد: ارزش ریالی هربسته 350 هزار تومان و شامل برنج، روغن، ماکارونی، سویا و رب می باشد. این بسته ها در مناطق طلاب، گلشهر، جاده سیمان و بهمن توزیع می‌شود.

_20210418-09Aprth_1

 

وی در پایان به توضیح فعالیت‌های شعب ناحیه 5 مشهد اشاره کرد و گفت: شعبات مولی الموحدین، علی اصغر که به نام ایتام است، خاتم الانبیین، باقرالعلوم و امام المتقین زیر نظر ناحیه 5 فعالیت می‌کنند که هر کدام در راستای تخصص خود در طول سال وظیفه خدمت رسانی به خانواده‌های نیازمند را در بحث درمان، جهیزیه و اشتغال و سایر موارد برعهده دارند.

 

خبرنگاران: زهرا غفوریان-زهره وحیدی

عکاس: زهره مکلف 

 

برچسب ها: محمدجواد فولاد, مشهد, رزمایش احسان مومنانه, بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها


اشتراک
مطلـب
Slider
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری