درباره آبشار عاطفه ها چه میدانید ؟
در راستای اعتلای سیره عملی امیر المومنان حضرت علی علیه السلام و با توجهات خاصه حضرت ولی عصر عجل الله و با عنایت حضرت حق به پشتوانه ولی نعمتمان حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا علیه السلام به همت چند نفر از نیکوکاران تاسیس گردیده است. این خیریه از همان ابتدای شروع فعالیت با طرح دیدگاههای تخصصی و بررسی های کارشناسی شده و نگرشی پژوهشی به مسائل اجتماعی و فرهنگی تلاش داشته تا زمینه را جهت خدمتگزاری هر چه بیشتر به محرومان جامعه فراهم آورد و به لطف خداوند با داشتن 530 شعبه در سراسر کشور بزرگترین سازمان مردم نهاد خیریه می باشد
video slider in joomla
YouTube Video Slide.
Smart Slider 3 allows you to create a beautiful YouTube slide that you can easily add to your site. The YouTube layer is available in the free version. Just paste the YouTube links to add new slides.
Play
رئیس هیئت مدیره(موسس) و مدیرعامل بنیاد
محمدجواد فولاد
ما آمده ایم تا دستان همه خیرین موسسات خیریه به سوی نور را در جهان بفشاریم تا جهانی عاری از فقر داشته باشیم
بنیانگذاران موسسات خیریه در هر کشور به ستارگان اسمانی میمانند که به شبهای زندگی محرومین میدرخشند. اما در حقیقت این خداوند است که پروردگار آسمانها و زمین است و هیچ موجودی در زمین نیست که خدا را بنده و فرمانبردار نباشد و اوست که به همه دنیا آگاهی دارد و در روز قیامت همه موجودات به پیشگاه حق حضور میابند و انان که به خدا ایمان اورند نیکوکار شدند خدای رحمان انان را محبوب میگردانند.
خداوند انسان را از یک جنس افرید پس برای نجات بشر باید از یک جنس شویم تا وعده خداوند تحقق یابد بنابر این هر کس خدا را یاری کند خداوند او را یاری خواهد کرد و خداوند هرگز خلف وعده نخواهد کرد.
و آن بندگانی که این را تصدیق کردند به حقیقت توحید شناخت پیدا کردند پس بر او توکل کنیم و ان وقت است که همچون ستاره ای میشویم و روشنایی مان را از نور الهی میگیریم از این رو بر آیین خداوند واقفیم و آگاهی داریم و در پیروی در این امر مهم یکی میشویم چرا که در نهایت همه مخلوق یک واحدیم .
در حقیقت او ما را برای بندگان فقیرش انتخاب کرده است تا بدین صورت ما را بیازماید . آنان که نیکوکار شده اند خداوند در رحمت خود آنان را داخل بهشت میکند چرا که پروردگار جهانیان یکتا و مقتدر است
ما دستان شما را بوسه میزنیم چرا که دستانتان را به دستان خدا سپرده اید . ما این پیوند ستارگان آسمانی را مبارک میدانیم زیرا در این وحدت اخوت و صمیمیت هدفی جز گرفتن دستی نداریم. ما میخواهیم همچون خورشیدی باشیم تا از گرمای تابشمان جهانی گرم شود.
previous arrow
next arrow
Slider
01
ترویج ازدواج آسان باسبک زندگی ساده وبرگزاری مراسمات ازدواج و تامین جهیزیه مزدوجین جوان در سراسر کشور
اهدای جهیزیه
گوشه ای از اهـداف آبشارعاطفه ها
07
02
ایجاد و توسعه اشغالهای خرد با اعطای تسهیلات بدون سود در صندوق مشارکت های اجتماعی طرح نوید
ایجـاد اشتغال
طرح تسهیلات نوید
03
امدادرسانی در مواقع بحران مانند سیل ، زلزله و قبیل از این موارد توسط خیریه آبشارعاطفه ها در مناطق بحران زده
مدیریت بحران
04
درمان رایگان و کمک هزینه درمان بیماران و بیماران صعب العلاج با همکاری بیش از هزاران پزشک و همکاری مراکز درمانی متعدد در سراسر کشور
امـور درمانـی
05
طرح اکرام ایتام بیش از هشت هزار نفر با شناسایی ،و یافتن حامی و برگزاری مراسم اکرام و آرزوهای ایتام
اکـرام ایـتـام
06
ایجاد بازارچه ها و نمایشگاه رایگان در حمایت از خودکفایی خانواده های تحت حمایت
ایجاد نمایشگاه
وبازارچه های خیریه
07
یکی از رسالت های این سازمان دریافت صدقات و نذورات خیرین و توزیع عادلانه بین خانواده های نیازمند می باشد
توزیع سبد کالا و
مستمری خانواده ها

منتظـر دستـان شما هستنـد
* یـــاری شـــان کنیــــم *

Slider
Slider
آمار آبشار عاطفه ها * غریب به دو دهه خدمت *
0
نفر تحت حمایت
0
شعبه و نمایندگی
0
نفر پرسنل مشغول به کار
4،0
میلیارد ریال |عملکرد مالی|
Slider

اخبار خیریه

خبر ویژه

 

 

 

  

  

  

X بستن صفحه