مهمترین عامل برای رشد هر انسان در جوامع بشری توجه ویژه به ورزش است و ورزش در ساختار وجودی وحرکت همه ی اعضاء بدن اثر گذار است وحتی برای انسانهائیکه به نوعی به تالمات روحی وروانی مبتلاء هستند شادی آور است.
از سفارشات الهی وانبیاء واولیاءوائمه معصومین ((سلام الله علیه))می باشد که تمام بندگان می بایست اصلی ترین محور در زندگی خود قرار دهند تا اینکه شاد کام وکامیاب به حیات گردند.
ورزش تنبلی را از بین می برد وپیری زود رس را نابود می سازد و امید را به زندگی  می افزاید و باید توجه ویژه در زندگی ،اجتماع ومحیط کار صورت پذیرد.
ورزش هم عبادت محسوب میگردد چون از سلامتی کامل برخوردار خواهد شد وباعث شکرانه سپاسگذاری به درگاه حضرت احدیت میشود. و از نظر پزشکی ورزش در کلیه اندامها ،مفاصل ،عضلات،قلب ،ریه،کلیه،مغز ودیگر عضو های بدن رشد وباعث مصنوئیت از هر بیماری می باشد.


سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها برای حفظ روحیه جامعه هدف بابرنامه ریزی جامع اقدام به تشکیل باشگاه ورزشی نموده است.
تا بتواند فرزندان خانواده های تحت حمایت را در رشته های مختلف ورزشی مثل فوتبال،فوتسال،بسکتبال،والیبال وهند بال با هماهنگی وزارت محترم ورزش و جوانان راه اندازی نموده است تا بتواند نسبت به این امر مهم کوشا باشد ودر میادین ورزشی دارای سهمی از توانمندیهای این مجمو عه ایفاءنقش نماید.

 

Template Design:Dima Group

 

 

 

  

  

  

X بستن صفحه